קהילה‏ > ‏

היבה נאסר - ח'טיב

מעט פרטים עלי...

 
אני הסטודנטית היבה נאסר - ח'טיב, שנה שנייה בלימודי תואר שני באוניבירסיטה, אני בת 23, מקום המגורים הראשון שלי הוא בנצרת, התחתנתי בשנה שעברה ועשיו אני גרה בכפר כנא.. עם תחילה הסמסטר השני בשנה הזאת ילדתי את בתי הראשונה, בחודש מרץ, וכל החיים שלי הפכו והשתנו לגמרה! יפה להיות אמא אבל גם קשה! אני מורה לשפה ערבית ודת איסלאם בחטיבת ביניים ב' בכפר כנא.

 

אתר פרויקט


 
 

יומן אישי

 
מפגש ראשון 23.2.11
 
מפגש זה היה מפגש פותח לקורס, בו ראינו סרט קצר על למידה ניידת דרך ה iphone, והתווכחנו קצת על יתרונות וחסרונות השימוש במכשירים ניידם בלימוד. כמובן זה משהו חדשני, מושך את תשומת ליבם לתלמידים, עוזר מאד למורים וגם לתלמידים בגלל שהוא מאפשר לעשות הרבה דברים בכיתה, אבל למרות זאת לא לשכוח גם שהוא נותן הזדמנות לילדים לברוח מהכיתה ולעסוק בדברים אחרים.
 
מפגש 6.4.11
תחליה יש לציין שיצאתי לחופשת לידה, וחזרתי ללימודים במפגש הזה, בשיעור הזה עבדנו על הפרויקטים שלנו, אני אשר וראניה ישבנו ביחד וכתבנו טבלה שהצגנו בה את כל פעול שאנחנו הולכים לעשות בפרויקט, ומה התכונה שלה, כוונה היא לציין את תכונת האפליקציה שבחנו לשמש בה.
 
 
נירטיב עיצובי מפורט
 
לאחר שחזרתי מחופשת הלידה, ישבתי עם הקבוצה, שאני מאוד מודה להם שהם קיבלו אותי כשותפה להם בפרויקט, ובמפגש הזה הבנתי את הרעיון העיקרי של הפרויקט, לאחר שעבדנו על טבלה המפרטת את התוכנות של התמונות בסביבה שלנו, טבלה זאת עזרה לנו להתמקד ולהתרכז יותר בפיתוח הפרויקט. רעיון הפרויקט מאד מצא חן בעיני, נכנסתי לענייו מהר מאד והתחלתי לשתף את החברים ברעיונות שלי.
בשלב הזה אשר היה מייצר מציאות רבודה שישתמשו בה בפרויקט, ובסוף הוא פתח את זה ושילב אותו עם אפליקציית ה layar.
 
תוך כדי העבודה על הפרויקט, היה לנו מפגש וירטואלי שד"ר ישי ציין בו שיש לעבוד על ההערכה של הפרויקט.
יש לציין גם שההרצאה של דניאל (מרצה אורח) מאד עזרה לנו בפרויקט, הרגשנו שאנחנו רואים את הפרויקט שלנו במציאות ובפועל, הרצאה זאת גרמה לנו לחשוב ולראות את הפרויקט מנקודת מבט אחרת
 
עבדנו על הפרויקט ועדכנו את אתר הפרויקט, כתבנו על הניסוי הראשוני שעשה תחילה אשר עם הבנים שלו, וגם לאחר כך על הניסיו שלנו, אנחנו חברי הקבוצה, שהיה מקסים מאד, בניסיו הזה למדנו עוד דברים, וגלינו עוד בעיות ומכשולים שעלינו להתגבר עליהן. נשאר לנו אחר כך לכתוב את ההערכה וקבוע תאריך סופי לביצוע הפרויקט. החלטנו בסוף שעלינו לעשות גם שאלונים (PRE & POST) וגם ראיונות ותצפיות.
 
במפגש אחרון בקורס הצגנו את הפרויקט, הוא מצא חן בעיני בכל מי ששמע עליו וראה את סרטוני ההסבר, קיבלנו גם הרבה משובים ואפילו רעיונות חדשים. 
 
בסוף אני מאד מודה לחברי הקבוצה שקיבלו אותי כשותפה, העבודה עימהם הייתה עבודה נעימה ומהנה, הם מאד מסודרים ומאד תומכים. אני מכל הלב מודה להם: אשר, ראניה, ח'אלד, דרור


תמונה

Comments